Webdesign

další

CLADE-IS

Návrh grafické podoby

Fly Racing

Grafika pro Fly Racing

TOPCOMED s.r.o.

Návrh uživatelského rozhraní

PNEU PLUS

Nová webová prezentace

Baťův kanál

Webdesign pro Baťův kanál
další

UI (User Interface) - pro webovou aplikaci CLADE-IS

Konvenční sběr dat pro klinické studie byl tradičně založen na vyplňování papírových formulářů a následném přepisu dat do relační databáze. Systémy pro elektronický záznam dat (electronic data capture, EDC) představují moderní alternativu, která řešitelům klinických studií umožňuje nejen zadávat a prohlížet data v reálném čase, ale také provádět on-line validaci zadaných dat, čímž je dosaženo efektivnější kvality dat již v okamžiku jejich zadávání.

Fly racing - ukázka grafického zpracování

Grafika pro Fly Racing

Vytvoření responzivního prezentačního webu optimalizovaného pro všechny mobilní zařízení. Fly Racing je výhradní distributor pro ČR, který každým rokem představuje na svých webových stránkách novou kolekci a design svých výrobků. S dnešní pokročilou dobou bylo dle zadání klienta potřeba vytvořit webové stránky, které by fungovaly nejen v počítači, ale i mobilu.

Fly racing - ukázka grafického zpracování

Návrh uživatelského rozhraní pro společnost TOPCOMED s.r.o.

TOPCOMED s.r.o. je výhradním distributorem a servisním partnerem pro optické a oftalmologické zařízení japonské společnosti TOPCON v České republice a na Slovensku. Při návrhu byl kladen důraz na širokou produktovou skladbu a grafické znázornění funkcí jednotlivých produktů s přehlednými navigačními prvky.

Topcomed - ukázka grafického zpracování

Webová prezentace společnosti PNEU PLUS

Internetová prezentace pro společnost zaměřující se na velkoobchod a maloobchod pneumatik, pneuservis a autoservisní činnosti.

PNEU PLUS - webdesign - ukázka grafického zpracování

Webdesign pro Baťův kanál

Vytvoření grafiky pro nejstarší kanál ve střední Evropě. Grafická tvorba hlavní stránky a všech micro stránek - návrh ikon, log.

Baťův kanál - webdesign - ukázka grafického zpracování